Hakkımızda

Orhan GÜNALP'in 1960 Yılına kadar İstanbul Mahmutpaşa'da kumaş satışı, daha sonra kırtasiye ve okul malzemeleri pazarlaması ile başlayan ticari hayatı 1974 senesinden itibaren SINGER dikiş makinaları, elektrikli ev eşyaları, mağazaları ve o zamanın en sevilen SINGER kumaşlarının üretimi ile devam etti.

Türkiye'de ilkleri yapma arzusu; daha sonraları; AQUASAN Su Filtreleri, CENNET Yaylı Yatakları, MONREO Elektrikli Daktilo ve Hesap Makinaları, Mobilya İmalatı , Elektrikli termosifonlar ve transformatörler benzeri ev aletleri ile sürdürüldü.

1980 Yılında Ercan ve Ediz GÜNALP tarafından yönetimi devralınan işlere Turizm sektöründe Şişli Altın Saat Restaurant, Arnavutköy Merhaba, Ortaköy'de Memos adındaki mekânlar ve Türkiye de ilk defa kurumsal halde üniforma iş elbiseleri üreten JETSET , UNISET gibi tanınmış markalar ilave edildi.

1992 yılında yurdışına açılan grup firmaları  bugün de devam etmekte  ve Azerbaycan merkezli olmakla beraber Kazakistan, Türkmenistan, Özbekistan, Gürcüstan, Rusya, Almanya, Hollanda, Kuveyt, Dubai gibi ülkelerde ticari partnerleri ve distribütörlükleri vardır.

Beraber Çalıştıklarımız :

- EKOSE HOLDİNG. İnşaat, enerji ,petrol , turizm
- ÖZTEK TEKSTİL . Askeri ürünler
- BAMB BIOSIDAL. Yüzeysel koruma
- ABBOTT Labratuarları
- SAVALAN ŞARAPLARI AZ.
- 7 SEAS TARIM
- AVRASYA BARTER
- SUPER OX
- PROFOX 
- HALTER TEKSTİL
   
Grup Firmalarımız :
- GNP TEKSTİL
- GNP MEDICAL
- UNISET TEKSTIL
- AGORA MMC BAKU
- TÜRK İNŞAAT AZERBAYCAN
- ALBATROS HEALTCARE IMPORT & EXPORT LTD . AZ